LAULU- JA TANTSUPEONI ON JÄÄNUD

LASTEJAAM LAULUPEOL
03. juuli - Katariina

Lõpuks ometi tuli laulupidu, mis oli kõige oodatum sündmus sel aastal. See oli nii tore, et ootan juba suurt üldlaulupidu. Teiega jagan ma täna videoid-kus oleme rongkäigul ja laulukaare all.
Ühte asja tahaksin ma veel lisada. Olen üli õnnelik et tegin laulupeo blogipostituste jaoks postitusi. See kogemus jääb alatiseks meelde:)

03. juuli - Roko Rapla Poistekoorist


02. juuli - Katariina
1. juulil toimus laulupeo peaproov. Meie, lastekoor, pidime olema kohal kell 9.15. Siis saime kätte käepaelad ja toidutalongid ning laulupeo proov võiski alata. Kuid kahjuks sadas vihma ja oli külm. Videod, mis ma teiega jagan, ongi tehtud peaproovis. Laulsime kuni õhtuni välja-ehk kell 18.30 lõpetasime. 
Ootan põnevusega juba laulupidu:) 

01. juuli - Mari Jürjens

Mari Jürjensi laul "Paradiis" kõlab laulukaare all lastekooride esituses. Tule kuula, miks Mari laulupidu oluliseks peab ja miks esimene laulupeoelamus, katkisest põlvest hoolimata, äge oli.

30. juuni - Gert Martin Murastest

Juhhuuuuu! Estonia poistekooriga ja ka Tabasalu ühisgümnaasiumi poistekooriga pääsesime läbi tublide ettelaulmiste laulupeole.

Ja ongi käes laulu- ja tantsupeo nädal, mida me kõik nii pikisilmi oodanud oleme. Me peaksime olema rõõmsad, aga ometi on alati miski, mis meie õnnetunnet vähendab. Kahjuks ei lase ilm meil kõike täiel määral nautida. Kehva ilma tõttu on ka paljud lapsed haiged. Eile sundis palavik ja kurguvalu ka minu voodisse. Nii kurb tunne on. Mõtlesin, et võiks anda soovitusi, kuidas vaatamata kõigele säilitada sellises olukorras positiivsus ja hea tuju.

  • Võta igaks juhuks alati kaasa vihmakeep, sest kunagi ei tea, millal hakkab vihma sadama. Tänu vihmakeebile jääd kuivaks!

  • Igaks juhuks pista taskusse veel üks vihmakeep, mida saaksid anda sõbrale, kes vihma käes liguneb.
  • Kui sul on mõni tuttav haige sõber, siis mine talle külla ja veeda temaga koos aega, laulge koos laulupeolaule ja olge rõõmsad! Usu, nii saab sinu haige sõber kiiremini terveks!
  • Kui sa ise oled haige, siis tee kõik selleks, et kiiremini paraneda. Joo hoolega raviteesid ning söö korralikult!

  • Kui juhtubki nii, et haiguse tõttu jääb peole minemata, siis ära kurvasta, sest tulemas on veel palju järgmisi laulu- ja tantsupidusid. Kindlasti vaata telekast otseülekannet!
  • Mis aga peamine - ole positiivne ja alati rõõmus!